Schreef ik een tijdje geleden al dat ik de winnaar was een give away, gisteravond kreeg ik bericht dat ik al weer iets gewonnen heb :-). Vorige week kondigde Simone op haar weblog Soed Idee aan dat zij een mooi nieuw patroon ontworpen heeft en onder de reacties werd dit nieuwe patroon verloot. En nu ben ik dus samen met Janet en Anita tot winnaar verkozen van dit leuke patroon van de Love Bird Tree:Dit patroon is een eigen ontwerp van Simone en is vanaf nu verkrijgbaar via o.a. de webshop van Soed Idee. Ik vind het erg leuk om te zien hoe Simone de laatste tijd haar eigen stijl en producten ontwerpt. Neem eens een kijkje in haar shop, of ga zeker bij haar stand kijken als je naar de Handwerkbeurs in Zwolle gaat. Simone, dank je wel voor deze leuke give away en natuurlijk dank voor het mooie patroon!
ik zag al dat je gewonnen had, proficiat!
Bofferd, het is een prachtig werkstuk.
Dank voor al deze complimenten!!! En veel plezier met het patroon. Borduur jij eigenlijk nog wel, of helemaal niet meer?
Gefeliciteerd met deze prijs. Het is een heel mooi patroon.
Some men are Born to be lucky!! Leuk Gert, ziet er snoeperig uit.
Gefeliciteerd! Lief patroontje!
Gefeliciteerd, Gert! Je bent een reuze bofferd. Veel plezier met het maken van dit leuke hartje.
Gefeliciteerd met je leuke patroon! Ik ben weg van haar ontwerpen en heb er al een leuke voorraad van opgebouwd! Ben benieuwd hoe je het gaat maken! Groetjes
Lida
Gefeliciteerd! Nu ook nog borduren…ik ben nog steeds bezig aan een van de vorige giveaway prijs die ik alwwer een half jaar geleden bij haar won. Hmm…waar ligt die eigenlijk….
Oh ik dacht dat het al kant en klaar zo was Gert….maar dat is natuurlijk niet zo…maar het zal wel leuk om te borduren zijn…..proficiat ermee….. groetjes Francien.
veel over je gehoord mooi quilts maak je hoor
kom vaker je blog bekijken
Je bent een echte geluksvogel! Mooi cadeautje! Mooi patroontje!
Leuke weblog en winkel van Simone!